Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Przesunięty przez: Mistrz Gry
  2018-08-31, 20:02
  Kronika
  Autor Wiadomość
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-08-31, 19:56   Kronika

  Sierpień 2018
  country roads take me home to the place i belong

  Po niespełna dwóch tygodniach powróciły z Norfolku dzieci z miejscowego sierocińca. Wyjazd do sąsiedniego stanu na obóz wodny został zorganizowany przez pastora Setha Crimsona we współpracy ze Sweetwater Sweethearts. Dobroduszne dziewczęta zebrały fundusze na charytatywnym koncercie kapeli country, resztę dołożył Zbór. Dzieci są zachwycone, z dumą zaprezentowały jak wiążą węzły żeglarskie, a pamiątkowe zdjęcia ozdobiły korytarze w sierocińcu.  Nie małego wstydu najedli się rodzice Thomasa Wrighta i Marcusa Green kiedy zostali wezwani do siedziby straży leśnej Cherokee Indian Reservation. Pomysłowi pietnastolatkowie zechcieli poczuć adrenalinę we krwi i rozstawili na terenie rezerwatu sidła łowieckie; te wykradli ojcu Wrighta, który jest myśliwym. Co mieli na swoją obronę? Niewiele. Władze Cherokee Indian Reservation nie wykazali się wyrozumiałością wobec nudy nastolatków i obciążyli ich oraz ich rodziców grzywną. Thomas, jak i Marcus, mają ją odpracować, czyszcząc klatki w leśniczówce.  Konflikt pomiędzy Johnson, a Millerami o kawałek ziemi w dorzeczu Wartugi jest wszystkim doskonale znani; nawet przedstawiciele najstarszych w Sweetwater pokoleń nie są w stanie oszacować ile już trwa. Tym większe było zdziwienie, kiedy gruchnęła wieść o zaręczynach najmłodszej córki Johnsonów ze starszym o dekadę Millerem. Obie rodziny najwyraźniej przełknęły wzajemną niechęć i w ostatnią sobotę sierpnia wspólnie bawiły się na hucznym weselichu w starej remizie strażackiej.

  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 6