Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Mistrz Gry poszukuje!
  Autor Wiadomość
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-08-28, 16:03   Mistrz Gry poszukuje!

  Mistrz Gry poszukuje!
  country roads take me home to the place i belong
  Nie masz pomysłu na postać? Szukasz inspiracji? Punktu zaczepienia? Być może poniżej znajdziesz propozycje, która przypadnie ci do gustu. W sprawie rezerwacji, ale również wszelkich pytań i niejasności, prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na konto Mistrza Gry.
  [Profil]
   
   
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-09-01, 14:35   


  KEEP CALM AND BE A COWBOY


  JEŹDŹCY RODEO


  Wcale nie musisz być profesjonalistą! Rodeo było od zawsze bardzo popularne w Sweetwater i właśnie tymi zawodami (na których można było wygrać aż 15 tysięcy dolarów) hucznie świętowano Dzień Kukurydzy. Niestety, po wypadku sprzed czterech lat, organizacja rodeo w miasteczku została zakazana. Wielu jednak nie zapomniało o tak ważnej dla nich tradycji i wciąż bierze udział w zawodach na terenie całego stanu. Nic więc straconego! Złap kapelusz, popraw pas u spodni i wskocz w kowbojki, być może uda ci się załapać na nielegalny trening lub też wziąć udział w zawodach w sąsiednim miasteczku. Pamiętaj jednak, że rodeo to bardzo niebezpieczny sport!

  DODATKOWE INFORMACJE

  » Co musisz zrobić? Właściwie nic szczególnego! Po prostu umieść informację w karcie postaci (lub w Informatorze) o tym, że twoja postać umie ujeżdżać byka lub też kiedyś brała udział w zawodach i czekaj na wiadomość od Mistrza Gry.

  AKTUALNE
  01/09/2018

  [Profil]
   
   
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-09-01, 14:36   


  KEEP CALM AND MAKE SWEETWATER BEARS GREAT AGAIN!

  Trener drużyny


  Od śmierci trenera Sweetwater Bears Stanleya Matthewsa (która nastąpiła w roku 2009) amatorska drużyna rugby nie może pochwalić się zbyt wieloma zwycięstwami. Niestety, ale po odejściu Matthewsa nie udało się znaleźć trenera, który byłby w stanie prowadzić zespół przez dłużej niż dwa sezony. Przełam złą passę Niedźwiedzi i spraw, by w tym roku puchar w amatorskich zawodach stanowych kolejny raz zalśnił w Biurze Burmistrza!

  DODATKOWE INFORMACJE

  » Zgłoszenia wysyłamy na konto Mistrza Gry.
  » Wymagany wiek: min. 35
  » Co tak właściwie musisz zrobić, żeby zostać trenerem? Zamieść w swoim zgłoszeniu informację o tym, jakie twoja postać ma doświadczenie w rugby i wyjaśnij dlaczego to właśnie ona ma najlepsze predyspozycje by zostać trenerem. Mile widziany byli zawodnicy naszej amatorskiej drużyny!
  » Jesteśmy otwarte na Twoją inicjatywę. Praktycznie to ty zarządzasz drużyną. Możesz organizować treningi, proponować imprezy lub inne aktywności. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z Mistrzem Gry w celu ustalenia szczegółów.

  AKTUALNE
  01/10/2018

  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-16, 20:29   


  Who is guilty of this tragedy?

  Rodzina i bliscy zmarłej Lucy Harrelson


  Jeszcze do niedawna, każde wakacje w Sweetwater kończyły się hucznym rodeo, na które zjeżdżali najlepsi zawodnicy z okolicy. Jednakże tragiczne wydarzenia sprzed czterech lat, kiedy to podczas zawodów na skutek nieszczęśliwego wypadku zginęła młoda dziewczyna, zaważyły na decyzji o zerwaniu z tradycją.

  Lucy Harrelson miała dwadzieścia jeden lat. Felernego wieczora razem z przyjaciółkami miała zamiar bawić się jak nigdy w życiu, w końcu była pełnoletnia, piwo i whisky lały się sumieniami, zewsząd obiegała muzyka, a na klepisko w stodole, służące za parkiet, mogła porwać przystojnych zawodników PBR!
  Zanim jednak zaczęła się potańcówka w stodole, wszyscy zgromadzili się na arenie, by dowiedzieć sie kto w tym roku stanie na podium. Wszyscy mieszkańcy trzymali kciuki za młodego Rogers, który w tym roku obiecał im, że tytuł mistrza pozostanie w Sweetwater.
  Lucy nie dbała o to kto wygra, byleby nie był to Rogers, zauroczona nowo poznanym młodym zawodnikiem z sąsiedniego miasteczka, zgodziła się pójść z nim na tyły areny, gdzie w zagrodach trzymano byki. Kto wie, być może czuła się z nim bezpieczna? Chwalił się, że tytuł przypadnie jemu. Żadne z nich nie sądziło, że rozjuszone zwierze zdoła staranować barierkę...
  Na wpół żywą Lucy przewieziono do szpitala, ale niestety, obrażenia były zbyt rozległe i lekarzom nie udało się jej uratować. Wieść o jej śmierci wstrząsnęła miasteczkiem. Rodzina Lucy obwiniła władze miasta za niedopilnowanie bezpieczeństwa, brak należytej kontroli nad zwierzętami, nie sprawdzenie stanu areny i zagród, które przez lata nie doczekały się renowacji. Ojciec dziewczyny dopilnował, by rodeo na lata zniknęło z miasteczka, do dziś jej rodzina robi wszystko, by utrudnić zawodnikom powrót na arenę.

  × X Harrelson, ok 52 lat, ojciec Lucy
  Zagorzały przeciwnik rodeo, przez lata walczył z burmistrzem, którego obwiniał za śmierć córki. Dziś walczy z każdym, kto ma związek z nielegalnymi zawodami w Sweetwater, w tym z Jebem Hayesem.

  × X Harrelson, ok 50 lat, matka Lucy
  Historia dowolna, do uzgodnienia z administracją.

  × Y Harrelson, 30 lat, starszy brat Lucy
  Mimo, że sam marzył o zostaniu zawodnikiem PBR, po śmierci siostry zerwał ze sportem, lecz nie na długo. Stara się wspierać ojca w jego decyzjach, ale jednocześnie ukrywa przed nim, że bierze udział w nielegalnych zawodach.

  × X Harrelson, 27 lat, starsza siostra Lucy
  Historia dowolna, do uzgodnienia z administracją.

  × X Rogers, 25 lat, były chłopak Lucy
  Rozstali się na krótko przed tragicznym rodeo. X wini się, bo uważa, że Lucy poszła do zagród z tamtym chłopakiem tylko dlatego, by się na nim odegrać. Gdyby nie to, tragedia być może nie miałaby miejsca.

  × Masz pomysł na relację z Lucy? Napisz!

  DODATKOWE INFORMACJE

  » Zgłoszenia wysyłamy na konto SWEETWATER
  » Możecie również wysyłać własne propozycje relacji z Lucy, które mógłby urozmaicić ten wątek!

  AKTUALNE
  16/09/2018

  [Profil]
   
   
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-09-16, 21:12   


  KEEP CALM AND BE A GOLDMAN

  Bobby Goldman jest właścicielem większości budynków znajdujących się w centrum miasta oraz kilku innych lokali na terenie całego Sweetwater. Wynajmuje mieszkańcom kawalerki w centrum oraz dzierżawi całe budynki czy tereny, na których stoją. Jak twierdzą mieszkańcy sam niczego nie sieje, ale zbiera sowite plony. Goldman znany jest ze swojego wyjątkowego skąpstwa oraz z częstego łamania podpisanych umów (o dziwo zawsze uchodzi mu to na sucho, bo wszystko załatwia zgodnie z prawem lub balansując na jego granicy). Wynajmowanie od niego czegokolwiek to istna katorga, jednak trudno tego uniknąć, bo ma prawo własności do większości budynków, należących niegdyś do urzędu miasta.

  Rodzina Goldmanów


  Poszukujemy rodziny wyżej wspomnianego Boba Goldmana. Jeśli chodzi o status materialny to można określić go jako wyższa klasa średnia. Potomstwo tego człowieka z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy, jednak warto pamiętać o tym, że pan Goldman to straszna sknera. Poza tym nie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, ponieważ doprowadził do kiepskiej sytuacji finansowej niejednego z nich, a to z pewnością odbiło się na pozostałych członkach rodziny. Obecnie pan Goldman nie narzeka na swoje zdrowie (mimo niedawno przebytego zawału), więc nie ma co liczyć na szybkie odziedziczenie jego małej fortuny; warto jednak dbać o dobre kontakty z ojcem i korzystać z jego rzadkich napadów hojności.

  » Pani Goldman (55-60 lat) wolne
  » syn Goldman (33-34 lat) wolne
  » AJ Goldman (31-32 lat) zajęte
  » syn lub córka Goldman (29-30 lat) wolne
  » syn lub córka Goldman (27-28 lat) - wolne

  DODATKOWE INFORMACJE

  » Zgłoszenia wysyłamy na konto Mistrza Gry.
  » Postać Boba Goldmana to postać NPC, nie jest więc możliwe stworzenie tej postaci.
  » Osobą odpowiedzialną za to będzie pierwszy ochotnik, który automatycznie przejmuje kontrolę nad rodziną i zostaje jej opiekunem. To on określi wiek, ilość członków oraz historię (w porozumieniu z Mistrzem Gry).
  » Osoby, które jako kolejne wyślą zgłoszenia, będą przekierowywane do użytkownika, która zostanie opiekunek rodziny w celu dalszych ustaleń.
  » Z pytaniami o rodzinę Goldmanów prosimy zgłaszać się do Aj Goldman

  AKTUALNE
  16/09/2018

    
  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 5