Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Zamknięty przez: Mary Harwood
  2018-11-10, 10:57
  Historie z dreszczykiem
  Autor Wiadomość
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-10-25, 19:17   Historie z dreszczykiem

  historie z dreszczykiem
  is there something strange in you neighborhood?

  Kolejną halloweenową zabawą jaką dla Was przygotowaliśmy są HISTORIE Z DRESZCZYKIEM, czyli nic innego, jak wasze wątki podszyte odrobiną grozy! To świetna okazja, by wykazać się kreatywnością, pochwalić wyobraźnią i sprawić, by czytający nabawili się gęsiej skórki. Zabawa polega na rozegraniu strasznego wątku! Na przykład?

  Kasia i Małgosia spokojnie siedzą na kanapie wpatrzone w telewizor. Oglądają nowy odcinek Kuchennych Rewolucji, więc nie martwią się zmagającym za oknem wiatrem i deszczem. Gdy nagle w całym domu gasną światła! Wyglądają przez okno, by sprawdzić, czy na farmie obok również jest ciemno, w mroku nie widać jednak najmniejszego źródła światła. Po omacku, przy rozładowującym się telefonie przetrząsnęły wszystkie szafki w poszukiwaniu świeczek i znalazły aż jedną! W miarę jak czas w pół mroku ciągnie się i ciągnie, co raz mniej im do śmiechu. Przypominają sobie, że poprzedni właściciel farmy, pan Grimms, powiesił się w stodole za domem. Nagle słyszą hałas, dobiegający z sypialni na górze...
  I tak dalej, i tak dalej!

  Oczywiście, to tylko przykład! Waszym zadaniem jest puścić wodze fantazji, pamiętając jednak, że Halloween jest raz w roku, a jedyne duchy jakie można spotkać, to dzieciaki w naciągniętych na siebie prześcieradłach - trzymajmy się rzeczywistości, choć, gdy człowiek się boi... różne rzeczy przychodzą do głowy, prawda?

  Zasady

  1. Wspomniana wyżej, konieczność trzymania się rzeczywistości.
  2. W rozgrywce brać udział mogą dwie osoby, nie więcej.
  3. Minimalna ilość postów w zgłaszanym wątku wynosi 20, nie krótsze niż długość avatara.
  4. Zakończone wątki należy zgłaszać w tym temacie, według kodu znajdującego się poniżej.
  5. Czas na zgłoszenie wątku upływa 8/11 o godzinie 23:59
  6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ankiecie, w której będą głosować wszyscy użytkownicy (głosy oddane na własną rozgrywkę, również z multikont nie będą brane pod uwagę!). Dla najlepszych przygotowałyśmy specjalne, straszne odznaki.

  Kod

  Kod:
  [b]Osoby biorące udział w rozgrywce:[/b] pełne nicki
  [b]Link do zakończonej rozgrywki:[/b] [url=link]link[/url]

  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8