Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Zamknięty przez: Mistrz Gry
  2018-10-08, 19:54
  Naprawa uszkodzonego dachu kościoła
  Autor Wiadomość
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-10-08, 19:54   Naprawa uszkodzonego dachu kościoła

  Naprawa uszkodzonego dachu kościoła
  przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę

  Burza, która przeszła nad Sweetwater po ciągnącej się tygodniami suszy przyniosła więcej problemów, niż korzyści. Jednym z miejsc, które ucierpiało najbardziej, był kościół. Od razu po wstępnym oszacowaniu strat, Pastor podjął działania, aby czym prędzej naprawić Dom Boży. Wielebny Crimson wrócił się z otwartym apelem do mieszkańców, coby każdy, kto tylko czuje się na siłach, wziął udział w jednym, wielkim, wspólnym naprawianiu dachu. Potrzebny tak naprawdę był każdy - od rosłego, silnego mężczyzny do transportowania materiałów, przez nie bojących się pracy na wysokościach, aż do posiadających zmysł planowania przestrzennego jednostek. Na ochotników czekać miał w pierwszą sobotę miesiąca już o siódmej rano.

  W odpowiedzi na apel Pastora, lokalna firma budowlana obiecała pokryć koszty materiałów, z kolei dziewczęta ze Sweetwater Sweethearts zadeklarowały swoją obecność na parafii i przygotowanie ciepłego obiadu dla każdego, kto zaangażuje się w pracę.

  Zasady:

  » Naprawa uszkodzonego dachu kościoła to mini event, który potrwa +/- 10 dni.
  » W mini evencie może wziąć udział każda postać z zaakceptowaną kartą postaci oraz uzupełnionym informatorem.
  » Wzięcie udziału w mini-evencie (czyli napisanie posta w wyznaczonym do tego temacie) jest jednoznaczne z zaakceptowaniem ingerencji Mistrza Gry. Ryzyko w tym konkretnym szacuje się na niewielkie.
  » Mini event rozpocznie się 09/10 w godzinach popołudniowych. Dołączyć do niego można najpóźniej 12/10.
  » Narracja połączona będzie z postem Pastora i/lub Szeryfa. Posty Pastora i/lub Szeryfa pojawiać się będą codziennie ok. godziny 21:00.
  » Trzykrotnie opuszczenie narracji (czyli nie napisanie posta bez wcześniejszego zgłoszenia nieobecności) wiązać się będzie z wykluczeniem z dalszego udziału.
  [Profil]
   
   
  Mistrz Gry
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  99

  Buszuję w polu kukurydzy
  zajęcie

  rozlewam do butelek
  uczucie

  jestem

  mistrzem gry


  Wysłany: 2018-10-09, 19:25   

  Mini event rozpoczął się tutaj -> http://sweetwater.pl/forum228.htm
  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8