Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Pozostałe
  Autor Wiadomość
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-08-03, 14:53   Pozostałe

  poszukiwania
  country roads take me home to the place i belong
  Poszukiwania podzielone są na trzy kategorie: rodzina, związki (dawne, obecne i przyszłe) oraz pozostałe, gdzie trafiają wszystkie te, które nie pasują do dwóch pierwszych, wiadomo! Poniżej znajdziecie kod do poszukiwań, nie jest obowiązkowy, możecie śmiało improwizować!
  Poszukiwania oznaczone jako nieaktualne i zarezerwowane będą przenoszone do archiwum, tak samo jak poszukiwania starsze niż dwa tygodnie, dlatego pamiętajcie, by je aktualizować!

  WZÓR:

  Kod:
  <center><div class="pos01"><img src="LINK DO ZDJĘCIA" class="pos02">
  <div class="pos03"> tytuł</div><div class="pos04">
  OPISZ SWOJĄ POSTAĆ / SWÓJ POMYSŁ

  [align=center]<div class="dane2a"> PODTYTUŁ</div> [/align]
  TREŚĆ POSZUKIWAŃ

  [align=center]<div class="dane2a"> DODATKOWE INFORMACJE</div> [/align]
  DODATKOWE INFORMACJE

  [align=right][size=10][color=seagreen][b]AKTUALNE[/b][/color] / [color=orange][b]REZERWACJA[/b][/color] / [color=red][b]NIEAKTUALNE[/b][/color]
  dd/mm/rrrr[/size][/align] <div></center>

  JEŚLI CHCESZ UŻYĆ DWÓCH ZDJĘĆ / GIFÓW, UŻYJ:
  <img src="LINK DO ZDJĘCIA" class="pos02a"> <img src="LINK DO ZDJĘCIA" class="pos02a">  tytuł

  OPISZ SWOJĄ POSTAĆ / SWÓJ POMYSŁ

  PODTYTUŁ

  TREŚĆ POSZUKIWAŃ

  DODATKOWE INFORMACJE

  DODATKOWE INFORMACJE

  AKTUALNE / REZERWACJA / NIEAKTUALNE
  dd/mm/rrrr

  [Profil]
   
   
  Rebel Solloway
  w sweetwater
  od:
  urodzenia
  31

  zabawiam dzieciaki, bo jeden szkrab w domu to za mało
  zajęcie

  w wolnym czasie szyje sukienkę na swój ślub
  uczucie

  Rebel

  Solloway


  Wysłany: 2018-09-27, 20:21   
     IMIE / NICK: M.
     MULTIKONTA: Francis  to już koniec bejbe, skończyło się love story


  Sprawa ma się następująco: Rebel przed laty wyszła za mąż za pana X. Żyli ze sobą w takim układzie przez kilka lat, dopóki coś nie zaczęło się psuć między nimi. Powodów może być wiele: problemy z alkoholem, wzmożona agresja, zazdrość, zdrady, konflikt interesów, a może wszystko na raz? Nie od dziś wiadomo, że Rebel do świętych też nie należy, więc po dodaniu jeszcze jej przewinień zapewne powstanie mieszanka wybuchowa. Do wyboru, do koloru. Dogadamy się! Ważne, żeby było grubo, z lekka toksycznie i po bandzie (oczywiście nie musi to trącać od razu żadną patologią, ale po prostu podejrzewam, że Rebel nie do końca jest normalna i zrównoważona). Innymi słowy soczysty hejt, który doprowadził naszą parkę do rozwodu, w dodatku takim z paskudnym klimatem i okolicznościami. Można nawet powiedzieć, że Solloway go wydymała i to dosłownie! Bowiem odchodząc okazało się, że jest w ciąży. Oczywiście nie pisnęła o tym ani słówka, bo po co, skoro się rozeszli? Za podjęciem tejże decyzji równie dobrze mógł stać powód ich rozstania, ale do tego musimy już dojść wspólnie. Na razie przyjmijmy, że nie uważała go też za dobrą partię na tatuśka. No, a poza tym w tym samym czasie na jej drodze pojawił się ktoś inny. Mężczyzna! Jej zdaniem wręcz idealny kandydat na ojca jej nienarodzonego wówczas dzidziusia . Od tamtego czasu minęło 5 lat. Ona układa sobie życie na nowo, mieszka ze swoim narzeczonym i ich córeczką, przygotowuje się do ślubu i kompletnie nie spodziewa się, że pan X znowu pojawi się na horyzoncie, krzyżując jej plany założenia rodziny i beztroskiego, sielankowego życia. W jaki sposób się to stanie? Po odpowiedź zapraszam na pw. Obiecuje fajną grę i dużo dram! :angel:

  DODATKOWE INFORMACJE

  √ raczej starszy facet, ewentualnie w tym samym wieku
  √ wszystko inne jest mi obojętne, to znaczy dowolne, nic nie narzucam
  √ nie nastawiam się na nic konkretnego jeśli o relację i jej rozwój chodzi, bo wolę w tej kwestii zdać się na fabułę
  √ nic więcej nie przychodzi mi do głowy, ale służę pomocą w razie pytań czy wątpliwości

  AKTUALNE
  2 listopada

    
  [Profil]
   
   
  Franklin Griswold
  w sweetwater
  od:
  zawsze
  17

  udaję, że się uczę
  zajęcie

  ???
  uczucie

  frankie

  griswold


  Wysłany: 2018-10-29, 17:58   
     IMIE / NICK: halo
     MULTIKONTA: -  przyjacielem mym bądź!

  Jesteśmy w Sweetwater od zawsze i znamy się również od gówniaka - pewnie mieszkamy na tej samej ulicy, jako dzieci razem śmigaliśmy na rowerach, serwowaliśmy babki z piasku i zbieraliśmy biedronki. Jesteśmy paczką przyjaciół - uczęszczamy do jednej szkoły, razem imprezujemy... właściwie wszystko robimy razem! A że przecież jesteśmy młodzi, to wciąż wiele nam wypada! Jasne, zdarza nam się kłócić, ale zwykle nie potrafimy się na siebie dąsać dłużej niż kilka dni, bo przecież wystarczy spotkanie w naszej bazie (to jest w garażu jednego z nas), kilka łyków przemyconego od starych piwa i jakoś wszystkie problemy ulatują daleko w eter! Właśnie, problemy... z tymi właściwie zmagamy się codziennie, wiecie, okres dojrzewania, buntu, te sprawy. Ale właśnie po to mamy siebie, by nie oszaleć i jakoś sobie radzić!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Będę mieć auto, więc zobowiązuję się być waszym prywatnym kierowcą, hehe. Fajnie by było jakby się znalazło kilka dziewcząt i kilku chłopców! Ogólnie to będzie super ;D

  AKTUALNE
  29.10.2018
  [Profil]
   
   
  Rafael Barnett
  w sweetwater
  od:
  urodzenia
  37

  nauczyciel sztuki
  zajęcie

  i feel empty
  uczucie

  Rafael

  Barnett


  Wysłany: 2018-10-30, 20:18   
     IMIE / NICK: -
     MULTIKONTA: Dot, Nate  współlokator poszukiwany! albo współlokatorka

  Może Rafael nie mieszka w super dzielnicy, ale na Nelly St. ma całkiem ładny domek. Tylko w środku różnie bywa, bo trochę z niego bałaganiarz, który nie lubi sprzątać. Ale może jakiś pan albo jakaś pani skusi się na mieszkanie z nim? Może być równie wielkim leniem co on, a może ta osoba się na niego wkurzać, że zostawia na stole brudne naczynia, a po podłodze walają się jego szkice i kartki z piosenkami. Dogadamy się!

  DODATKOWE INFORMACJE

  - wiek w sumie obojętny, nie licząc niepełnoletnich, bo tych pewnie pod swój dach by nie przyjął;
  - wizerunek i historia dowolna, nie wnikam;

  AKTUALNE
  30.10
  [Profil]
   
   
  Luuka Windhill
  w sweetwater
  od:
  Od dwudziestu pięciu lat
  35

  żołnierz w stopniu kapitana
  zajęcie

  Walczy ze stresem pourazowym po śmierci żony
  uczucie

  Luuka

  Windhill


  Wysłany: 2018-11-04, 15:01   
     IMIE / NICK: Mika
     MULTIKONTA: Alex, Dallas, Gabriel  Poszukiwany przyjaciel/przyjaciółka od listów, które pomagały naszemu żołnierzowi przetrwać w trudnych chwilach w Afganistanie. Krótko wyjaśniając, Luuka jest żołnierzem z długim stażem, wielokrotnie odznaczanym za wybitną służbę i bohaterstwo, mimo przytyków na temat swojego pochodzenia, po latach stał się akceptowany wśród osób, z którymi dane mu było służyć. To facet raczej spokojny i cichy, który ostatnio jednak wszczyna bójki, ale te lata temu miał raptem kilku przyjaciół i właśnie tą jedną, listową przyjaźń.

  Te listy nadal mam, nie wiesz, jak bardzo mi pomogły

  Najlepiej, by z tą osobą poznali się osobiście jeszcze w Sweetwater, może za czasów szkolnych trzymali się razem? Musi to być na pewno relacja trwająca wiele lat, obydwoje muszą znać się jak nikt inny. Te listy dochodziły ze sporym opóźnieniem, jak to na froncie, ale zawsze na każdy odpisywał, przez dwanaście lat zachował je i do tej pory, gdy mu źle, potrafi wyjąć je z pudełka i czytać, przypominając sobie, że ma jeszcze kogoś, kto go akceptuje takim, jaki jest. Z tego mogą różne rzeczy wyjść, niczego nie zakładam, ale też jestem otwarta.

  DODATKOWE INFORMACJE

  - Płeć mi jest raczej obojętna, jeśli ma jednak wyjść coś więcej, fajnie, jakby to była babeczka
  - Wiek mniej więcej zbliżony do jego własnego
  - Nie uciekamy, grzecznie piszemy
  - Reszta na PW

  NIEAKTUALNE
  4/11/2018
  Poszukiwany jest też terapeuta, ale nie koniecznie z zawodu, jeśli nie chce ci się tworzyć nowej postaci. Luuka od dwóch lat ma stres pourazowy, w końcu widział, jak jego żona ginie od wybuchu bomby, to pozostawiło na nim trwały ślad. Od tamtej pory siedzi w mieście, próbując się pozbierać. Do takiego prawdziwego terapeuty jeździ do innego miasta, ale potrzebny mu ktoś na miejscu. Ktoś, kto wykazuje się sporą empatią, kto może mu współczuć i próbować do niego dotrzeć.

  Nie radzę sobie z tym, co widziałem, potrzebuję pomocy

  Tutaj nie wymagam tak długiej znajomości, jak we wcześniejszych szukajkach. Te dwa lata na pewno wystarczą, przez dwa lata powinni się spotykać i rozmawiać, a sam Luuka nie chce mówić o tym, co przeszedł, więc należy znaleźć na niego sposób. Wie, że powinien iść dalej, że minęło już naprawdę dużo czasu, jednak nadal nie umie pogodzić się ze stratą. Może przekonasz go do brania leków?

  DODATKOWE INFORMACJE

  - Płeć bez znaczenia
  - Wiek praktycznie też, byleby nie nastolatek
  - Nie uciekamy

  AKTUALNE
  4/11/2018


  Desperate I will crawl
  Waiting for so long
  No love, there's no love
  Die for anyone
  What have I become?
    
  [Profil]
   
   
  Francis J. Powell
  w sweetwater
  od:
  początku, do samego końca
  30

  all those other girls, well they're beautiful
  zajęcie

  but would they write a song for you?
  uczucie

  Francis J.

  Powell


  Wysłany: 2018-11-04, 22:00   
     IMIE / NICK: M.
     MULTIKONTA: Zbuntowana  Jesteś przyjezdny, a jak tak spłukana uprzejma

  że postanowiłam udostępnić Ci pokój

  Francis jest niespełnioną pisarką. Kiedyś była o włos od wydania swojej pierwszej książki, ale nie doszło to do skutku przez jej zaborczego (byłego) narzeczonego. Parę lat temu wróciła do Sweetwater i otworzyła antykwariat po dziadkach, z którego nie ma zbyt dużych zysków. Nie chcę rezygnować ze sklepu, a zanim napisze i wyda kolejną książkę minie trochę czasu, dlatego wpadła na pomysł, aby poszukać sobie współlokatora. Tą osobą będzie mężczyzna, który z jakiegoś powodu zawitał do miasteczka. Może odziedziczył po kimś jakieś miejsce i przyjechał załatwić wszelkie formalności z tym związane i nie miał się gdzie zatrzymać? Przeprowadził się tu z miasta i zanim znajdzie sobie coś swojego to skorzystał z jej oferty? Albo jak ona pisze i szuka cichego miejsca, w którym w spokoju mógłby dokończyć swoje dzieło? Cokolwiek! Francis z przyjemnością powie mu wszystko, co wie na temat miasteczka, oprowadzi po jego zakątkach, a także wprowadzi w tutejsze tradycje. A i pewnie ugotuje!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Dogadamy się co do wszystkiego!

  aktualne
  4 listopada

  [Profil]
   
   
  Evan Belcher
  w sweetwater
  od:
  urodzenia
  33

  działam na farmie
  zajęcie

  boję się ufać
  uczucie

  Evan

  Belcher


  Wysłany: 2018-11-05, 17:40   
     IMIE / NICK: M.
     MULTIKONTA: James, Mia  PRACOWNICY POSZUKIWANI


  Pracownicy Belchers Farm


  Evan Noah Belcher jest ostatnim żyjącym Belcherem, który pod pożarze, który miał miejsce 5 lat temu, długiej śpiączce i pobycie w szpitalu wraca do Sweetwater i zaczyna odbudowywać dom i farmę. Sam, z drobną pomocą firm budowlanych i przyjaciół stawia dom, stajnie, oborę, a nawet kurnik, stawia płoty. To nie jest krótka praca, a Evanowi zajmuje trochę czasu postawienie tego do ładu i składu. Nie jest jeszcze idealnie, ale na wiosnę obsiał pole zbożem, grządki warzywami, w sadzie opryskał drzewa. Belcher był uczony pracy na farmie od małego, więc nie widzi się w innym zawodzie, poza tym czuje się w obowiązku odbudować to, co zostało im odebrane.

  Niestety, Evan został poważnie ranny i nie jest już taki sprawny, jak był kiedyś. Przede wszystkim ma problemy z chodzeniem, przez co musi chodzić z laską bądź kulą w gorsze dni. Niestety, to nie jedyne problemy, z którymi się boryka ten człowiek. Dlatego głównie potrzebuje pomocy na swojej farmie, głównie do obsługi zwierząt, czasem plewieniu ogrodu, choć to stara się robić sam.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Dla jednego prawnika może to być zwyczajnie dorywcza robota, a Evan będzie dzwonił kiedy będzie potrzeba, ale chciałabym, aby choć jeden z nich był na stałe zatrudniony.
  Evan na pewno płaci, nie jest tak, że to charytatywna robota. Nie ma też problemu z tym, jeśli pracownik chciałby wziąć coś do domu, parę jajek, marchewek czy worek ziemniaków. Belcher to dobry człowiek.
  Wygląd, wiek, charakter, wszystko obojętne!

  Pracownicy 2/2

  NIEAKTUALNE
  05/11/2018
    
  [Profil]
   
   
  tammy humphrey
  w sweetwater
  od:
  zawsze
  31

  rejestruje ludzi w przychodni
  zajęcie

  biesz co kcesz, wszystko weś
  uczucie

  tammy

  humphrey


  Wysłany: 2018-11-10, 12:23   
     IMIE / NICK: hehs
     MULTIKONTA: -  Pan "randka"

  Tammy to matka 5 letniej dziewczynki, dziewczyna jest gorąca, lubi drinki z palemką i malować paznokcie (jak Fiona ze Shreka ^^ ). Brzmi trochę jak opis rodem z tindera?

  PODTYTUŁ

  No i słusznie, bo w tych poszukiwaniach, szukam jej jednego z trójki panów, z którymi randkowała w dodatku w tym samym czasie! Nie wiem czy panowie się o sobie dowiedzieli kiedykolwiek (możemy to ustalić), ale Tammy upatrzyła sobie jednego z nich i jakież musiało być jej rozczarowanie, kiedy zobaczyła go kiedyś z inną kobietą na mieście. Mogło wyniknąć z tego jakieś nieporozumienie... Może szedł z siostrą, a może po prostu był zwykłym czarusiem, który tak samo jak ona, umawiał się z kilkoma dziewczynami na raz :lol: Tak czy siak, Tammy jest hipokrytką, pękła z zazdrości i skończyła tą ich krótką relację, nie podając nawet powodu.

  DODATKOWE INFORMACJE

  - taka tam luźna relacja, bez planowanych endgejmów
  - nie lubię elaboratów i humor mile widziany!
  - wiek w sumie obojętny, byle nie było jakichś wielkich rozstrzałów
  - wygląd też nie mam wielkich wymagań
  - postać nie musi być nowa
  - szczegóły obgadajmy na pw!
  - ZAAAAAAPRASZAM :aaa:

  AKTUALNE / REZERWACJA / NIEAKTUALNE
  10/11/2018
    
  [Profil]
   
   
  Bernard Colby
  w sweetwater
  od:
  miesiąca na nowo
  31

  doktor farmer
  zajęcie

  mówili mi że będzie łatwiej
  uczucie

  Bernard

  Colby


  Wysłany: 2018-11-12, 22:47   
     IMIE / NICK: Meme
     MULTIKONTA: Florka  Przeszliśmy razem przez odwykowe piekło

  Bernard to 31-letni były lekarz, który mniej więcej od marca 2018 do 1 października 2018 przebywał w ośrodku leczenia uzależnień, gdzieś w głuszy pod Knoxville. Bernard leczył się z alkoholizmu, miał lepsze i gorsze dni, w tym dzień, w którym na głodzie uchlał się do nieprzytomności i ledwo go odratowano.

  Byłeś/aś też Ty

  Szukam osoby, która przebywała wtedy razem z Bernie w tym ośrodku i trzymali razem sztamę. Mogła leczyć się z zupełnie innych uzależnień. Mieli razem lepsze i gorsze dni, chociaż wolałabym by ta osoba była mocno destrukcyjna dla Bernarda, albo po prostu kojarzyła mu się z tym, o czym usilnie chce zapomnieć. Teraz pojawia się w Sweetwater i jej pojawienie się, znów popycha Bernarda w otchłań nałogu.

  DODATKOWE INFORMACJE

  * Jest to wątek poboczny, więc jeżeli Twoja postać w okresie marzec-październik 2018 przebywała w jakimś ośrodku leczenia uzależnień to zapraszam
  * wiek, płeć, wykształcenie - wszystko dowolne
  * masz swój pomysł/wizję na tą relację? zapraszam na PW <33

  AKTUALNE
  12/11/2018


  Ostatnio wstać mi coraz trudniej
  Za długa noc za krótki dzień
  A każdy miesiąc jest jak grudzień
  Przez żaluzje
    
  [Profil]
     
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ODPOWIEDZ ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 7