Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Zamknięty przez: SWEETWATER
  2018-08-10, 08:12
  Miejsca zamieszkania
  Autor Wiadomość
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-08-03, 13:35   Miejsca zamieszkania

  miejsca zamieszkania
  country roads take me home to the place i belong


  $ - koszt niski
  $S - koszt średni
  $$$ - koszt wysoki
  $$$$ - bardzo wysoki  Kawalerki w centrum
  OPIS: Małe kawalerki w samym centrum miasteczka usytuowane są nad lokalami usługowymi oraz sklepami. Większość z nich należy do pana Goldmana, który ze swoimi lokatorami obchodzi się bardzo po macoszemu, często odmawiając niektórych napraw lub umywając ręce od pokrycia ich kosztów. Jeśli podpisujesz z nim jakąkolwiek umowę - uważaj. Zdarza mu się wyszukiwać kruczki prawne i wykorzystywać je przeciwko najemcom. Na kawalerkę składa się mały pokój, kuchnia i łazienka.
  Kawalerki to dobra alternatywa dla młodych ludzi, którzy marzą o ucieczce z rodzinnego gniazda, ale nie mogą sobie pozwolić na utrzymanie całego domu.

  Ponieważ zabudowa w centrum jest najwyżej dwupoziomowa, nie należy nazywać budynków kamienicami!

  KOSZT: $
  ILOŚĆ ograniczona

  KLIK  Rancza i Farmy
  OPIS: Wszystkie farmy i rancza wysunięte są daleko na północ i ciągną się od samego centrum aż po dalekie, północne granice miasteczka. Tereny te są bardzo żyzne, otoczone malowniczymi pagórkami i historycznymi miejscami. Wiele z tych nieruchomości zbudowana została jeszcze za czasów pierwszych osadników. Hodowle obejmują zarówno uprawę kukurydzy, tytoniu, pszenicy, warzyw i owoców oraz uprawę zwierząt, między innymi koni, bydła, owiec, kur, kóz a nawet alpak.
  KOSZT: zależny od wielkości działki
  ILOŚĆ: nieograniczona

  KLIK  KELLER ST.
  OPIS: Typowe amerykańskie domki charakteryzują południową część miasteczka. Wszyscy mieszkańcy, których zmęczyło już uprawa roli, hodowla zwierząt czy prowadzenie rancza przenieśli się właśnie w to miejsce. Również na Keller St. zamieszkuje najwięcej przyjeznych. Okolica, mimo iż w większości dziewicza, posiada również nowocześniejsze miejsca - przychodnie, leśniczówkę, lokale rozrywkowe. Domki przeważnie są dwupiętrowe, z małymi ogródkami.
  KOSZT: $$
  ILOŚĆ: nieograniczona

  KLIK  BROWN ST.
  OPIS: Piękne budynki, które wznoszą się na wschodzie Sweetwater, należą do grupy tych najbogatszych. W okolicy znajdują się nie tylko tereny zielone, ale także kompleks szkolny, do którego dojazd jest bardzo ułatwiony. Wysokie, często dwu lub trzy piętrowe domy zbudowane zostały na przełomie XIX i XX wieku. Każdy ma swoją ciekawą historię, a wiele z nich uznanych jest za zabytkowe. Nie każdy może pozwolić sobie na takie luksusy, najczęściej zamieszkują je rodziny wielopokoleniowe, które przekazują nieruchomość kolejnym dzieciom.
  KOSZT: $$$$
  ILOŚĆ: ograniczona

  KLIK  NEELY ST.
  OPIS: Domki położone bardzo często w okolicach lasu, pól i łąk, oddalone sporo od miasteczka, do którego dojazd nie jest prosty. Zachód uznawany jest za część skupioną na przemyśle, a wszystko przez położenie pobliskiej rozlewni whiskey i przedsiębiorstwa kukurydzy. Większość znajdujących się w tej okolicy domów nadaje się do remontu, wiele z nich ucierpiało podczas zeszłorocznego huraganu, przez co do dzisiaj mieszkańcy zmagają się z ich naprawami. Są małe, najczęściej jednopiętrowe, z ogródkiem lub bez..
  KOSZT: $
  ILOŚĆ: nieograniczona

  KLIK  Hotel Pracowniczy
  OPIS: Jednoosobowe pokoje przeznaczone dla pracowników rozlewni oraz ludzi pracujących przy zbiorach kukurydzy, których nie stać na zakup własnego domu. Pokoje są małe, wyposażone jedynie w łóżko, szafkę i niewielki telewizor, który i tak odbiera tylko trzy ogólnodostępne kanały. Wynajmujący mają do dyspozycji wspólną łazienkę na każdym piętrze oraz kuchnie. Pokoje przyznawane są sezonowo lub całorocznie.
  KOSZT: koszty ponosi pracodawca
  ILOŚĆ: ograniczona
  KLIK


  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9