Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Przesunięty przez: SWEETWATER
  2018-11-08, 20:01
  Theodore "Teddy" Carter
  Autor Wiadomość
  Teddy Carter
  w sweetwater
  od:
  od dwóch miesięcy
  40

  Zastępca Szeryfa
  zajęcie

  Już nie ma.
  uczucie

  Theodore "Teddy"

  Carter


  Wysłany: 2018-11-08, 15:31   Theodore "Teddy" Carter
     IMIE / NICK: Chestershire Cat
     MULTIKONTA: Kat, John


  Theodore “Teddy” Carter
  Mark Ruffalo
  13.12.1978r
  DATA URODZENIA
  Knoxville
  MIEJSCE URODZENIA
  Dwa miesiące.
  W SWEETWATER OD
  Zastępca szeryfa
  ZAWÓD
  Biuro szeryfa
  MIEJSCE PRACY
  Rozwodnik
  STAN CYWILNY
  Heteroseksualny
  ORIENTACJA SEKSUALNA
  story of my life
  Jakie jest Twoje najszczęśliwsze i najgorsze wspomnienie z dzieciństwa?
  Chyba całe dzieciństwo mógłbym uznać za jedno, wielkie szczęśliwe wspomnienie. Mój ojciec zawsze miał nosa do interesów przez co nie narzekaliśmy na biedę i mimo iż byłem dla nich niespodzianką (moja siostra miała dwanaście lat gdy się urodziłem) byłem kochany, a czas mijał mi na zabawach. Miło wszelkie rodzinne wycieczki za miasto i wizyty w lunaparku z moją siostrą. Bardzo często jeździliśmy też do Sweetwater gdzie bawiłem się z siostrą i dziećmi mojego kuzynostwa. W przeciwieństwie do rodziny ojca, z rodziną matki nie utrzymywaliśmy częstego kontaktu gdyż pochodzili z Atlanty a i byli pokłóceni o coś z mamą. Bardzo dużo zmieniło się w momencie gdy ta zmarła i z pewnością był to jeden z najgorszych dni w moim życiu. Miałem wtedy trzynaście lat a Alice dwadzieścia pięć. Pojechała na imprezę ze znajomymi z której już nie wróciła. Dopiero kilka dni później dowiedzieliśmy się że jakiś pijany kierowca wjechał w ich samochód, cała czwórka zginęła na miejscu. Mama popadła w depresję i tylko silny charakter ojca sprawił że to wszystko nie zakończyło się jeszcze gorzej, ze mną z resztą również nie było najlepiej. Mimo dużej różnicy wieku czułem się zżyty z siostrą, była moim autorytetem i ulubioną osobą na świecie.

  Jakie masz kontakty z rodziną?
  Moje kontakty z rodziną? Bardzo mało mi jej zostało, szczerze mówiąc. Alice zmarła w wypadku dwadzieścia siedem lat temu, dziesięć lat temu zmarła moja matka a pięć lat później pochowałem i ojca. Miałem też żonę, było to jednak krótkie i intensywne małżeństwo nie mieliśmy jednak dzieci także śmiało mogę powiedzieć że moja najbliższa rodzina zmarła. Co do tej bliższej, cóż rodzina jest najważniejsza, czyż nie? Zawsze starałem się utrzymać z nimi dobry kontakt jeżdżąc do nich bądź zapraszając ich do siebie i po części dlatego postanowiłem przeprowadzić do Sweetwater, czułem się samotny co nasiliło się po wypadku w pracy. Z pewnością jednak moja rodzina może śmiało na mnie liczyć gdyż zawsze im chętnie pomogę bądź się z nimi pobawię, bądź rozstrzygnę jakiś spór gdyż jestem bardzo bezstronną osobą, która nie znosi wszelkich konfliktów.

  Za jakiego człowieka się uważasz? Opisz samego siebie w kilku słowach.
  Jestem pozytywną, socjalną i dość spokojną osobą - w tej kwestii nic nie zmieniło się od najmłodszych lat. Jeżeli mam jakąś opinię na dany temat to trzymam się jej kurczowo, sprawdzając wszystkie rzeczy dotyczące tej decyzji i uwierzcie, nie chcielibyście zobaczyć jak kupuję jakiś sprzęt. Jestem też cholernie szczery, uczciwy i pracowity dzięki czemu dużo osiągnąłem w mojej poprzedniej pracy. Umiem słuchać i rozmawiać a serce mi się kraja gdy widzę kogoś, kto płacze. Jestem oczytanym i inteligentnym mężczyzną, o literaturze mógłbym rozmawiać naprawdę godzinami zresztą, pierwotnie chciałem wykładać literaturę na uniwersytecie. Nie znoszę kłamstwa a przeszkolenie federalnych sprawiło że naprawdę łatwo je rozpoznaję, trudno jest też mnie wyprowadzić z równowagi no i jestem strasznie dociekliwą osobą. Staram się nie mieć wrogów, czasem jednak zdarza się że ktoś przekroczy linię, nie lubię jednak otwartych konfliktów to też staram się ignorować takie osoby. Jestem też bardzo rodzinny i lubię być zaangażowany w życie mojej rodziny, nawet tej dalszej.

  Co lubisz robić w wolnym czasie?
  Sport od zawsze był jedną z moich pasji, niestety po postrzale pozostało mi głównie go oglądać. Co jakiś czas próbuję jednak wrócić do jego uprawiania, niestety nie wszystko mi wychodzi przed wzgląd na to cholerne biodro. Kiedyś jeździłem konno, w mieście jednak nie miałem zbyt wielu do tego okazji, uwielbiam czytać i słuchać muzyki zwłaszcza starego rocka. Lubię też gotować, spotykać się ze znajomymi i przesiadywać w barze, zwłaszcza gdy emitują mecze a śledzę nie tylko rozgrywki rugby i baseballu ale również koszykówki. Czasem lubię się najzwyczajniej w świecie ponudzić, włóczyć się po mieście albo siedzieć na kanapie i oglądać filmy i seriale. Czasem zbiję też jakąś półkę czy mebel gdyż stolarka jest moim hobby które pomaga mi odpocząć i wyzerować umysł.

  Jak wyglądała twoja droga do kariery? Czy daje ci ona satysfakcje?
  Moja droga do kariery z pewnością nie była łatwa i wcale nie chodzi tu o przyjęcie do ATF, bo to było dość proste. O wiele gorsze były pierwsze lata pracy gdzie przechodziłem najróżniejsze szkolenia, zdobywałem wiedzę po to by nie siedzieć tylko w biurze nad papierami bo od tego zaczynałem. W końcu przeniesiono mnie na stanowisko agenta specjalnego i cóż mogę rzec, ta praca była jeszcze gorsza niż uczenie się do niej chociażby przez fakt współpracy z innymi organizacjami czy to, że uczestniczyłem czynnie w akcjach. Podczas jednej z nich zostałem postrzelony w biodro przez przemytnika broni i tak, po prawie piętnastu latach pracy w zawodzie musiałem porzucić tę karierę. Był to dla mnie naprawdę duży cios. Prawie rok zajęło mi powrócenie do w miarę dobrej sprawności, nie dałbym jednak pracować w policji w dużym mieście i to była kolejna, składowa mojego przyjazdu do Sweetwater. Teraz pracuję tutaj jako zastępca szeryfa i mimo, iż nie jest to, to samo co ATF bardzo lubię tę pracę nawet jeśli spędzam nadgodziny w biurze porządkując wszystkie akta i dokumenty. Staram się utrzymać dobrą atmosferę w miejscu pracy a każdej sprawie którą prowadzę uważnie się przyglądać.

  Dlaczego przyjechałeś i zostałeś w Sweetwater?
  Moi rodzice zmarli kilka lat temu więc zostałem w Knoxville zupełnie sam. Czułem się samotny, ale miałem pracę więc zostałem w mieście. Rok temu postrzelono mnie podczas jednej z akcji, wtedy też, gdy byłem zdany zupełnie sam na siebie postanowiłem wrócić do rodzinnych stron. Tutaj mam jedyną rodzinę jaka mi pozostała, gdyż rodzina mojej matki pochodzi z Atlanty i nie utrzymywaliśmy kontaktu. Potrzebowałem miejsca w którym odpocznę i dojdę do siebie więc sprzedałem mieszkanie w Knoxville i kupiłem dom w Sweetwater.
  what makes me "me"
  » Były agent ATF, niestety nie mógł wykonywać dalej zawodu z powodu przestrzelonego biodra.
  » W jednej z akcji postrzelono go w biodro, miało to miejsce rok temu i jeszcze nie wrócił do pełnej sprawności, utyka na lewą nogę.
  » Jest kuzynem zmarłego już Adama Cartera i wujkiem Liama, mimo iż ten jest młodszy zaledwie o pięć lat, mężczyzna często z tego żartuje.
  » Jego matka ma Włoskie korzenie, dokładnie dziadków którzy pochodzą z Sycylii, jedyne jednak co go z tymi korzeniami łączy to zamiłowanie do dobrej pizzy i makaronu.
  » Mimo iż mieszkał w Knoxville bardzo często bywał w Sweetwater, nie opuścił ani jednych, rodzinnych świąt.
  » Mówi płynnie w dwóch, obcych językach - francuskim i hiszpańskim.
  » Ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości i stara się być sprawiedliwym dla wszystkich.
  » Świetnie gotuje co zawdzięcza swojej matce, gdyż ta twierdziła że każdy prawdziwy mężczyzna powinien umieć gotować.
  » W liceum był członkiem drużyny rugby, podczas studiów zaś grał w baseball.
  » Stroni od wszelkiego rodzaju używek, nie pali, nie ćpa nie pije kawy a pija okazyjnie, najczęściej lokalne piwo.
  » Ma słabość do łakoci, szczególnie ciast domowej roboty.
  » Zawsze był bardzo sprawnym fizycznie mężczyzną, niestety od wypadku nie może już uprawiać intensywnych sportów co nie oznacza że nie próbuje.
  » Ma słabość do starych, amerykańskich samochodów, jeździ ciemnozielonym mustangiem Shelby z 1968 roku, który odziedziczył po swoim ojcu.
  » Jego ojciec miał smykałkę do dobrych inwestycji z których pieniądze odkładał na konto oszczędnościowe - dzięki temu Teddy nie musi martwić się o pieniądze, nie żyje jednak bardzo wystawnie gdyż te pieniądze traktuje jako zabezpieczenie gdyby znów, coś się wydarzyło.
  » Jest świetnym słuchaczem i zawsze chętnie każdego wysłucha, jak to Carter stara się pomagać gdy tylko może.
  » Lubi oglądać dobre komedie romantyczne i seriale
  -
  Imię
  Chestershire Cat
  nick z edenu
  gg / pw
  kontakt
  hello, there!
  press 'play'
  <div class="kar07a" style="height: 110px;"> 1. TYTUŁ / WYKONAWCA
  2. TYTUŁ / WYKONAWCA
  3. TYTUŁ / WYKONAWCA
  4. TYTUŁ / WYKONAWCA
  5. TYTUŁ / WYKONAWCA
    
  [Profil]
     
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-11-08, 20:00   

  akceptacja!

  Serdecznie witamy na forum, Twoja karta została sprawdzona, możesz teraz założyć wszystkie potrzebne tematy i zacząć grę!

  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 8