Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater!
 • Poprzedni temat «» Następny temat
  Zamknięty przez: SWEETWATER
  2018-08-29, 14:13
  Ogłoszenia
  Autor Wiadomość
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-08-03, 11:28   Ogłoszenia

  co nowego?
  country roads take me home to the place i belong

  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-01, 15:42   

  01
  country roads take me home to the place i belong
  Serdecznie witamy na forum! Przed nami okres gorących pierwszych dni forum. Aby nieco ułatwić Wam rozwiązywanie potencjalnych, problematycznych kwestii, informujemy że:

   » wątpliwości związane z rezerwacjami wizerunku prosimy zgłaszać Mary Harwood (PW)
   » wątpliwości związane z rezerwacjami miejsc pracy i miejsc w rodzinie NPC prosimy zgłaszać Maisie Fletcher (PW)
   » wątpliwości wynikłe z zamówień prosimy kierować do Juniper Hurston (PW)
   » z wątpliwościami związanymi z poszukiwaniami Mistrza Gry pomoże Wesley MacKenzie (PW)
   » wszelkie błędy w kodach oraz stylu prosimy zgłaszać do Iry Rutherford (PW)


  Jeszcze w tym tygodniu Mistrz Gry ogłosi plan na zbliżające się Święto i związane z nim wybory Miss Kukurydzy, jak i zdradzi, w jakim celu na obrzeżach Sweetwater zbiera się w pełnej konspiracji grupa mieszkańców. Mamy szczerą nadzieję, że do tego czasu forum zapełni się Waszymi postaciami oraz ich wątkami.

  Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi tematami i tłem fabularnym, a także uwzględnianie go w swoich rozgrywkach. Najwytrwalsi allegrowicze będą doceniani!
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-12, 09:20   

  02
  country roads take me home to the place i belong
  Jest nam niezmierne miło, że w ciągu pierwszego tygodnia forum, w Sweetwater pojawiło się aż 108 dam oraz 85 dżentelmenów <3


  Jak już wiecie, podjęłyśmy decyzję o przeniesieniu się na płatny hosting hekku. Migracja będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu,, wszystkie szczegóły zawrzemy w kolejnym ogłoszeniu, które pojawi się od razu po ustaleniu konkretnej daty. Wstępnie możemy zdradzić, że będzie to między 20 a 25 września.


  Pojawiła się ankieta na temat ilości multikont (klik). Potrwa ona do niedzieli, będziemy wdzięczne za każdy oddany głos oraz wasze opinie!


  Święto Kukurydzy:


  Tegoroczne Święto Kukurydzy w Sweetwater odwiedzi obwoźne, wesołe miasteczko! Na mieszkańców czekać będą liczne atrakcje jak: przejażdżka kołem widokowym, strzelnica czy gabinet luster. Fabularnie zabawa potrwa pełne dwa dni, a teren lunparku będzie otwarty do późnych godzin nocnych. Na poszukujących odpoczynku od zgiełku oraz tłumów, czekać będzie koce na piknikowej polanie.


  Atrakcje pojawią się wraz ze specjalnym subforum już w tę sobotę (15.09.) i będą dostępne pełne, dwa tygodnie. Event odbywać się będzie bez udziału Mistrza Gry, przygotowałyśmy jednak kilka interakcyjnych lokacji, w których będzie można zdać się na los i za pomocą rzutów kostką sprawdzić swoje szczęście. Stosowne instrukcje odnośnie rzutów pojawią się wraz z tematami.


  Wybory Miss Kukurydzy:


  Wybory Miss kukurydzy są tradycją długą jak nasze miasteczko!

  Złośliwcy - choć tych dookoła jest niewielu - mogą twierdzić, że to konkurs na najładniejszą buzię i najbardziej pustą głowę. Zapraszam ich wszystkich gorąco do obchodów tegorocznego święta, na własne oczy zobaczą jak szeroką paletą talentów powinna wykazać się każda miss.

  Coroczne wybory nie hołdują naszej próżności! To pochwała tego, co najcenniejsze: zaradności, gościnności, otwartości i empatii. Piękna buzia to jedynie pusta maska. A puste maski nie mają żadnej wartości - my wyróżniamy prawdziwe klejnoty naszej społeczności.
  Tego tytułu nie zdobywa się w jedno popołudnie, pracuje się na niego przez cały rok swoją uprzejmością, dobrymi manierami i, co najważniejsze, pracą na rzecz innych. Właśnie dzięki temu każda z kandydatek jest zwyciężczynią. Nie ma wszak większej nagrody niż poczucie dobrze wykonanej pracy i pomocy udzielonej bliźnim!

  - Juniper Hurston, przewodnicząca Sweetwater Sweethearts  Święto Kukurydzy łączy się nierozerwalnie z wyborami Miss Kukurydzy. Poniższe zasady przybliżą wam zasady konkursu oraz jego przebieg.


  1. Wybory Miss kukurydzy polegać będą na wykonywaniu zadań przez kandydatki. Każde zadanie jest punktowane, a zsumowanie zdobytych punktów wyłoni zwyciężczynię.
  2. Podjęcie się wykonywania zadań jest równoznaczne z wzięciem udziału w wyborach. Nie trzeba wcześniej wypełniać formularzy, zgłaszać się. Dołączyć można do wyborów w dowolnym momencie w określonym przedziale czasowym.
  3. W konkursie mogą wziąć udział postacie kobiecie mieszczące się w przedziale wiekowym 20-30 lat.
  4. Konkurs trwa od 15 do 29 września łącznie. W tym czasie można wykonywać zadania, podjęcie się zadań po jego upływie nie będzie liczone.
  5. Lista zadań zostanie przedstawiona 15 września. W tym samym dniu pojawi się również temat, w którym będzie można zgłaszać wykonane zadania. Przy każdym zgłoszeniu pojawi się adnotacja od MG przyznająca kandydatce punkty.
  6. Na start każda kandydatka może zdobyć dodatkowe 10 punktów, przyznawane za:
   - 3 punkty za odpowiednie prowadzenie się postaci (szczęśliwe pożycie małżeńskie, nadchodzący ślub, bycie porządną panną na wydaniu, brak posądzenia o romans)
   - 2 punkty za rodzinę (pochodzenie z wielopokoleniowej rodziny, która wiele lat temu osiadła się na tych terenach i jest z tego dumne - wspomnienie o tym fakcie w karcie postaci)
   - 3 punkty za dotychczasową działalność charytatywną (wspomnianą w rozegranych rozgrywkach lub karcie postaci)
   - 2 punkty za popularność wśród mieszkańców (wypełnione relacje postaci)

  Na zwyciężczynie czeka nagroda w postaci zaproszenia w szeregi Sweetwater Sweethearts, zapisanie się na kartach miejskiej kroniki, specjalny kolor na miesiąc i możliwość przedłużenia rezerwacji na dowolnym swoim koncie o kolejne 3 dni.
  Dla wszystkich uczestniczek również mamy nagrodę pocieszenia w formie małej niespodzianki.

  To nie wszystkie atrakcje zaplanowane na wrzesień, bądźcie czujni!
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-16, 14:52   

  03
  country roads take me home to the place i belong
  Na forum pojawiły się lokacje festynowe (klik) i zostaną z nami aż do 29 września! Gorąco zachęcamy każdego do wzięcia udziału w kukurydzianych atrakcjach. Część z nich posiłkuje się rzutami kośćmi, które wgrał nam na własny użytek niezastąpiony Nori <3 Mała ściąga od Mistrza Gry w tym temacie wytłumaczy jak turlać kośćmi.

  Oprócz stałych atrakcji, na festynie mieć miejsce będą również pomniejsze wydarzenia. Są one zaplanowane na konkretne dni, daty pojawienia się narracji Mistrza Gry/NPC można sprawdzić tutaj.

  Święto Kukurydzy to przede wszystkim barwne stoiska przygotowane przez mieszkańców. Każdy może założyć temat ze swoim stoiskiem, opisać je, promować. Dla aktywnych postaci, które wystawią na festynie swoje dobra lub mają zaplanowaną inną atrakcje powiązaną ze swoim stoiskiem mamy drobne nagrody - niespodzianki.

  Wraz z początkiem święta, rozpoczęły się Wybory Miss Kukurydzy. Zasady i listę zadań dla kandydatek można sprawdzić w tym temacie. Wybory miss to nie jedyny konkurs, który trwać będzie przez cały festyn. Postanowiłyśmy w sposób wyjątkowy wyróżnić użytkownika, który wykaże się aktywnością podczas Święta Kukurydzy i podejmie się największej ilości wyzwań (więcej na ten temat w tym temacie). Zarówno najaktywniejszy użytkownik na festynie, jak i zwyciężczyni wyborów Miss Kukurydzy otrzymają przywilej stworzenia 4 multikonta bez konieczności zgromadzenia na poprzednich kontach wymaganej ilości postów.

  Ponadto miło nam poinformować, że zapoznałyśmy się ze wszystkimi odpowiedziami na poszukiwania Mistrza Gry dotyczących członkini Sweetwater Sweethearts i w szeregach ślicznotek witamy Andy Withford!

  Do niedzieli trwa ankieta w sprawie multikont. Kto jeszcze tego nie zrobił, może oddać swój głos tutaj.
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-17, 20:23   

  04
  country roads take me home to the place i belong
  Wczoraj zakończyła się ankieta dotycząca multikont. Oddano w niej 53 głosy, w tym 29 (54%) na wariant: każdy może mieć 3 konta od razu, każde kolejne wymaga zgromadzenia na poprzednich 3 po 20 postów, na poprzednich 4 po 35 postów fabularnych, na poprzednich 5 po 50 postów etc.

  Wobec powyższego, z dniem 17/09 zmienia się zapis w regulaminie, który dotychczas brzmiał:

   1. Każdy użytkownik może posiadać na raz tylko 3 konta z trzema aktywnymi postaciami. Zabrania się tworzenia większej ilości multikont.


  na:

   1. Każdy użytkownik może posiadać 3 konta z trzema aktywnymi postaciami nieobjęte żadnymi ograniczeniami. Tworzenie 4 i każdej kolejnej postaci wymaga się od użytkownika wcześniejszego zebrania wymaganej ilości postów fabularnych na poprzednich kontach zgodnie z zasadą:

   » 4 konto - po 20 postów fabularnych na pozostałych,
   » 5 konto - po 35 postów fabularnych na pozostałych,
   » 6 konto - po 50 postów fabularnych na pozostałych,
   » etc.


  Mistrz Gry zaprasza głodnych wrażeń i nie tylko do pierwszej tury Wybierz Mądrze. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-19, 18:04   

  05
  country roads take me home to the place i belong
  Drodzy gracze! Przenosiny forum zostały zaplanowane na 26 i 27.09. W zależność jak szybko otrzymamy bazę, już pod wieczór 26go a najpóźniej wieczorem 27go forum będzie dla was dostępne pod adresem www.sweetwater.pl. Nie musicie się martwić, że przegapicie migracje; na obecnym adresie pojawi się przekierowanie.

  Najważniejsze, co musicie zapamiętać i do czego się dostosować to to, ze od północy 26.09 napisane posty i założone konta nie zostaną uwzględnione w przenosinach. Na czas migracji nie planujemy zabierać wam dostępu do forum, możecie wyczekiwać na sb i nadal odpisywać w woich wątkach; będziecie jednak musieli je później samodzielnie przekopiować na nowy adres.

  W przenośnych pomagać nam będzie niezastąpiony Nori.
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-09-27, 13:27   

  06
  country roads take me home to the place i belong
  Witamy pod nowym adresem!

  Na samym wstępie chcemy bardzo podziękować Noriemu i naszej niezastąpionej Mańce (Ira) aka Janek Burza za ogrom pracy włożony w przeniesienie forum na nowy serwer. Bez nich nic by się nie udało.

  Wedle zapowiedzi, fora otwarte na wvx dostępne są do końca września. Daje wam to kilka dni na przeniesienie niezapisanych wątków (korzystaliśmy z bazy zapisanej 26.09 z godziny 11.30, ale na wszelki wypadek lepiej sprawdzić czy nie zaginęły żadne wcześniejsze posty). Niestety, wszystkie konta założone po tej godzinie nie są aktywne pod tym adresem!
  Na starym forum została wyłączona możliwość rejestracji.

  W związku z przenosinami, wszystkie rezerwacje oraz nieobecności kończące się 26 lub 27/09 zostały automatycznie przedłużone do 28/09. Tak samo czas na napisane fabularnego posta dla osób, którym kończył się on 26 lub 27/09 został wydłużony do 28/09.

  Prosimy o uzupełnienie profili oraz wrzucenie swoich avatarów jeżeli został Wam dodany tymczasowy; niestety nie udało się nam przenieść wszystkich wizerunków postaci.

  Co nowego?


  Pojawiły się wzory albumów, które mamy nadzieję wypełnicie zdjęciami swoich postaci, jak i barwną panoramą Sweetwater. Zostały dodane Ulubione tematy widoczne w pasku na samej górze; wystarczy wejść w interesujący Was wątek, zjechać na sam dól i wybrać Dodaj temat do ulubionych. Profile zyskały nowe linki oraz jeszcze niewidoczne dla Was miejsce na specjalny tytuł i odznaczenia. Sugerując się Waszymi propozycjami, postanowiłyśmy nagradzać najbardziej zaangażowanych w eventy użytkowników nie tylko namacalnymi rzeczami, takimi jak na przykład przywilej założenia czwartego multkonta bez wymaganych postów na poprzednich kontach, ale również czymś symbolicznym i na swój sposób wyjątkowym; w tym miejscu pragniemy podkreślić, że odznaczenia nie będą przyznawane "za wszystko". Okazje do ich zdobycia pojawią się tylko w trakcie większych eventów oraz wydarzeń. Pierwsze odznaczenia zostaną rozdane po zakończeniu Święta Kukurydzy. Bądźcie czujni!

  Kronika


  Rozegrałeś nietypowy, intrygujący wątek? Byłeś/byłaś świadkiem czegoś interesującego? Ktoś się oświadczył? Komuś powiększyła się rodzina? Czyjaś stodoła spłonęła? Mistrz Gry czeka na wasze PW i zgłoszenia gier, które warto zapisać ku pamięci w co miesięcznej kronice. Wystarczy podesłać w wiadomości prywatnej link do rozgrywki oraz kilka słów od siebie, o okoliczności lub konsekwencji tego, co się rozpisało.

  Ponadto przypominamy o zapisanych do pierwszej tury Wybierz Mądrze. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-10-01, 13:11   

  07
  country roads take me home to the place i belong

  Święto kukurydzy dobiegło końca i z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim, którzy chociaż na chwilę pojawili się na festynie. Jesteśmy pod dużym wrażeniem Waszej kreatywności przy zakładaniu stoisk, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W nagrodę za Waszą pomysłowość, każdy kto założył swoje stoisko dostanie specjalne wyróżnienie w postaci odznaki. Podczas festynu została wybrana nowa Miss Kukurydzy – Katherine Finlay, która będzie nosić koronę przez najbliższy rok. Najaktywniejszym graczem podczas festynu został – Andie Carter, który podczas wykonywania specjalnych zadań zdobył 110 punktów. Obie osoby dostaną specjalne odznaki, które pojawiają się na dniach w informatorach oraz profilu. Dla zwycięzców czeka też specjalna grupa, dzięki której przez najbliższy miesiąc będą mogli pochwalić się wyjątkowym kolorem oraz jako nagrodę dostają możliwość zrobienia 4 multikonta bez wymaganej ilości postów.

  Dla wszystkich, którzy nie skończyli na festynie swoich wątków mamy informację, że tematy pozostaną otwarte do 7.10 włącznie.

  Jednocześnie chcemy też zachęcić do udziału w kolejnych zabawach, w których również będą czekać specjalne odznaczenia. Zapraszamy też do wysyłania swoich rozgrywek, które uważacie za ważne, do Mistrza Gry, który będzie mógł uwiecznić je w kronice Sweetwater!


  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-10-17, 20:06   

  08
  country roads take me home to the place i belong

  Nasze skromne grono powiększyło się o kolejną, dobrą duszyczkę. Liam Carter dołączył do ekipy odpowiedzialnej za forum w charakterze pomocnika. Jednocześnie pragniemy uspokoić tych, których zaniepokoiła przedłużająca się nieobecność June i Iry - dziewczyny są z nami w stałym kontakcie, pomagają nam za kulisami, nie mniej sprawy prywatne chwilowo uniemożliwiają im pełną aktywność.

  Zgodnie z Waszą sugestią, przy liście ekipy pojawiły się adnotację o dostępności. Wystarczy najechać na nick, a wyskoczy informacja o ewentualnej nieobecności.


  [Profil]
   
   
  SWEETWATER
  w sweetwater
  od:
  zawsze!
  1

  piję whiskey
  zajęcie

  uprawiam kukurydzę
  uczucie

  witaj w

  Sweetwater


  Wysłany: 2018-10-30, 20:36   

  09
  country roads take me home to the place i belong

  Z przyczyn prywatnych, z funkcji administratora zmuszona została zrezygnować Mania (Ira Ruthenford). Nie będziemy w tym miejscu dziękować Mani za wkład włożony w forum i wypisywać podobne temu wielkie zdania, bo nie oznacza to wcale, że żegna się z nami na stałe - wręcz przeciwnie! Mania wciąż będzie fabularnie opiekować się forum za kulisami oraz wspierać nas swoimi koderskimi sztuczkami. Kto, tak jak my, nie może się doczekać kolejnego stylu?

  Do 11/11 włącznie trwa halloweenowa zabawa na Starym Rodeo, której towarzyszą interaktywne wróżby z kostkami oraz punktowane zadania; zgromadzenie wymaganej liczby punktów będzie równoznaczne z przyznaniem specjalnej, eventowej grupy do końca miesiąca. Alternatywą dla bardziej wymagających oraz odważnych użytkowników będzie tajemnicze wyzwanie, o którym więcej może przeczytać o tutaj.

  Wciąż czekamy na wasze historie z dreszczykiem! Więcej w tym temacie.
  [Profil]
   
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ZAMKNIĘTY ]
  Możesz pisać nowe tematy
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:   • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 7