Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater! • Obecny czas to 2018-11-14, 01:14
  SWEETWATER Strona Główna » 004.
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   004.   Tematy   Posty   Ostatni post 
  OKOLICE SWEETWATER  
  Okolice Sweetwater to głównie ziemie należące niegdyś do tutejszych indiańskich plemion Creeks i Cherokees. Dziś na ich terenie znajduje się rezerwat, pełniący raczej funkcję turystyczną niźli faktyczne miejsce zachowania ich historii. Poza rezerwatem, na okolice składają się lasy, rozległe łąki i pastwiska, idealne na spacery i obcowanie z naturą.

     
  33 278 Wczoraj 20:46
  Ostatni post
  PODRÓŻE  
  Może ciężko w to uwierzyć, ale wbrew temu, co mówią starsi mieszkańcy, świat nie kończy się na Sweetwater! Czasem trzeba wybrać się na wycieczkę do pobliskiego miasta, sąsiedniego stanu lub w dowolne miejsce na świecie - śmiało, załóż temat. To także odpowiednie miejsce dla rozgrywek w trasie - w samochodzie, podmiejskim pks'ie, albo na pokładzie samolotu!

     
  24 218 Wczoraj 22:27
  Ostatni post

  [ Preferencje ]  Styl forum:
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 20939 postów, tematów 2096
  Mamy 545 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Nwm
  To forum odwiedzono już 50490 razy
  Na Forum jest 4 użytkowników :: 3 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość
  Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0, Googlebot/2.1, YandexBot/3.0
  Najwięcej użytkowników 104 było obecnych 2018-09-01, 17:18

  The crewdoomed soulsghosts
  pumpkin pie
  tennessee firetennessee honey
  the single barrel
  gentleman jackOLD. NO. 7

  Przez ostatnie 48 godziny byli na forum: Ira Rutherford, Liam Carter, Maisie Fletcher, Mary Harwood, SWEETWATER, Wesley MacKenzie, Acana Dudley, AJ Goldman, alaska, Amanda Willington, AMBROSE WATERS, Andrew Powell, Andy Withford, Anthony Cromwell, Arielle Sinclair, Asher Rutherford, Bentley Mantle, Bernard Colby, Bernice Morgan, Booker Caldwell, Calafiore Hale, Charles Hale, chris hayes, Cordelia Bloodworth, ctp, Dallas Holloway, Davina Reyes, Dean Bowler, Delila MacKenzie, Diamond Westfield, Dolly Carter, Drew Callaghan, Eleanor Westwood, Elizabeth Byers, Ellis Solloway, Evan Belcher, Everett R. Colbert, Farrah Caulfield, Florence Harwood, Frank Adler, Franky Henderson, Gabriel Donovan, Hailey Johnson, Henry, Hilary Crawford, Hope Wright, Iris, Ivy Blackburn, James Maier, Jessie Ayers, Joe Matthews, John Matthews, Jolene Meyers, Katherine Auburn, Katherine Finlay, Leighton Holloway, lenny humphrey, Lili Hartley, Lillian Branson, Lorna Blackwell, lovehate, Lucille Palmer, Luke Westwood, Luuka Windhill, Madness Babineaux, Mavis Connelly, max mccallister, Maxwell Harwood, Maya Harvey, Megan Barlow, Melrose Cunningham, mercedes lightwood, Mia Hamilton, Ned Thornhill, Nicholas Hale, Nwm, Oliver Reyes, Pebbles Winchester, Phoebe Summers, Posy Morgan, Rebel Solloway, Resse Auburn, Richard Carter, Ronnie Hayes, Rosalie Blackwell, Rylee Carter-Adler, Samantha Wildriver, Sarah Fletcher, Scottie Vanderveen, Sean Wilder, super, tammy humphrey, Teddy Carter, Theodore Riddle, Trace Radford, Vanilla Hash, Vera Coleman-Carter, vilde milligan
  Osoby odpowiedzialne za Forum
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Shoutbox indicator
  Wiadomość: • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 5