Sweetwater
tennessee

na forum mamy
listopad

pogoda
Dni stawały się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Temperatury raz wzrastały, do nawet 20 stopni, tylko po to, aby po kilku dniach spaść gwałtownie do 12. Nad ranem nad całym miasteczkiem utrzymywały się mgły, dopełniając malowniczy, jesienny pejzaż Sweetwater.
W ostatnim czasie przycichły plotki o planowanym, nielegalnym rodeo. Niektórzy zaczęli nawet uważać, że takowe się zwyczajnie nie odbędzie; że organizatorzy temu wyzwaniu nie podołali. Choć kto wie, może to tylko cisza panująca przed burzą i jeszcze będziemy musieli odwołać te słowa? Nawet jeśli do tego wydarzenia nie dojdzie, to listopad oferuje nam inne, wcale nie mniej ważne. A mianowicie na końcówkę tego miesiąca przypada finał rozgrywek rugby. Z tej okazji, tak samo jak miało to miejsce w latach poprzednich, na transmisje finałów zapraszamy wszystkich do baru Triangle. Pierwsze piwo będzie oczywiście darmowe.
 • 09/11 To już ostatnie dni, aby odwiedzić farmę dyń u Fontozzi [ więcej ].
 • 01/09 Serdecznie witamy wszystkich w Sweetwater! • Obecny czas to 2018-11-14, 01:14
  SWEETWATER Strona Główna » 003.
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   003.   Tematy   Posty   Ostatni post 
  Downtown  
  Miejsce, które mieszkańcy nazywają centrum, to kilka wąskich uliczek, skupiających się wokół historycznego placu. Znajduje się w nim większość sklepów i lokali usługowych, kawiarnia z cukiernią z domowymi wypiekami oraz Biuro Szeryfa - Jamesa Harwooda. Mieszczący się przy głównym skrzyżowaniu bar Triangle jest najpopularniejszym miejscem spotkań.

     
  137 1364 Wczoraj 20:45
  Ostatni post
  Riverside Heights  
  Północną część Sweetwater tworzą rozległe tereny rolnicze, które nieraz bywały powodem sprzeczek między sąsiadami. Krajobraz jest tutaj dwojaki. Z jednej strony ogromne rancza, otoczone hektarami zagospodarowanej ziemi, z drugiej zaś niewielkie farmy, rozsiane od siebie w kilkudziesięciu kilometrowej odległości.

     
  207 1719 Dzisiaj 0:16
  Ostatni post
  Timber Ridge  
  Południe jest najmłodszą częścią Sweetwater, powstałą głównie w czasie szybkiego rozwoju miasteczka w ubiegłym stuleciu. Okolica jest dość zadbana, uchodzi za idealną do założenia rodziny i wychowywania dzieci. Mieszkający na południu mają na wyciągnięcie ręki lokale rozrywkowe, jak i przychodnie, co podbija ceny nieruchomości.

     
  149 1048 Dzisiaj 0:28
  Ostatni post
  Fairview  
  Krajobraz wschodniej części Sweetwater tworzą lasy, wśród których znajduje się szkoła, kościół i tartak. Ślady indiańskiej kultury są od tej strony miasteczka mocno widoczne. Domy leżące na wschodzie są w większości zabytkowe i stanowią swoistą pamiątką południowego stylu życia, zakończonego wraz z wojną secesyjną.

     
  72 374 2018-11-12, 16:32
  Ostatni post
  Westbrook  
  Tereny niegdyś przemysłowe. Dzisiaj miejsce niszczejących, pustych magazynów i ledwie zipiącej rozlewni whiskey wraz z przylegającym przedsiębiorstwem przetwórstwa kukurydzy. To najbiedniejsza część miasteczka, tutejsze domy są często zaniedbane, a spora część z nich od dłuższego czasu stoi opuszczona.

     
  103 481 2018-11-12, 20:25
  Ostatni post

  [ Preferencje ]  Styl forum:
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 20939 postów, tematów 2096
  Mamy 545 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Nwm
  To forum odwiedzono już 50491 razy
  Na Forum jest 4 użytkowników :: 3 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość
  Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0, Googlebot/2.1, YandexBot/3.0
  Najwięcej użytkowników 104 było obecnych 2018-09-01, 17:18

  The crewdoomed soulsghosts
  pumpkin pie
  tennessee firetennessee honey
  the single barrel
  gentleman jackOLD. NO. 7

  Przez ostatnie 48 godziny byli na forum: Ira Rutherford, Liam Carter, Maisie Fletcher, Mary Harwood, SWEETWATER, Wesley MacKenzie, Acana Dudley, AJ Goldman, alaska, Amanda Willington, AMBROSE WATERS, Andrew Powell, Andy Withford, Anthony Cromwell, Arielle Sinclair, Asher Rutherford, Bentley Mantle, Bernard Colby, Bernice Morgan, Booker Caldwell, Calafiore Hale, Charles Hale, chris hayes, Cordelia Bloodworth, ctp, Dallas Holloway, Davina Reyes, Dean Bowler, Delila MacKenzie, Diamond Westfield, Dolly Carter, Drew Callaghan, Eleanor Westwood, Elizabeth Byers, Ellis Solloway, Evan Belcher, Everett R. Colbert, Farrah Caulfield, Florence Harwood, Frank Adler, Franky Henderson, Gabriel Donovan, Hailey Johnson, Henry, Hilary Crawford, Hope Wright, Iris, Ivy Blackburn, James Maier, Jessie Ayers, Joe Matthews, John Matthews, Jolene Meyers, Katherine Auburn, Katherine Finlay, Leighton Holloway, lenny humphrey, Lili Hartley, Lillian Branson, Lorna Blackwell, lovehate, Lucille Palmer, Luke Westwood, Luuka Windhill, Madness Babineaux, Mavis Connelly, max mccallister, Maxwell Harwood, Maya Harvey, Megan Barlow, Melrose Cunningham, mercedes lightwood, Mia Hamilton, Ned Thornhill, Nicholas Hale, Nwm, Oliver Reyes, Pebbles Winchester, Phoebe Summers, Posy Morgan, Rebel Solloway, Resse Auburn, Richard Carter, Ronnie Hayes, Rosalie Blackwell, Rylee Carter-Adler, Samantha Wildriver, Sarah Fletcher, Scottie Vanderveen, Sean Wilder, super, tammy humphrey, Teddy Carter, Theodore Riddle, Trace Radford, Vanilla Hash, Vera Coleman-Carter, vilde milligan
  Osoby odpowiedzialne za Forum
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Shoutbox indicator
  Wiadomość: • Poszukiwane osoby chętne do pracy na Ranchu Hayesa. Doświadczenie niewymagane, stawka godzinowa. Więcej informacji na Ranchu.
 • Znaleziono kota. Rudy z czarną obróżką. Nie reaguje na żadne imię i nie daje mi spokoju. Czyjkolwiek jest, daję wam tydzień, później uznaję, ze jest mój. numer telefonu
 • W związku z licznymi szkodami wyrządzonymi przez nawałnice, ogłoszono zbiórkę datków i żywności dla osób pokrzywdzonych. Dary będą obierane w Domu Kultury przez najbliższy tydzień w godzinach 8:00-15:00
 • Październik miłością stoi! Muriel Matthews wraz z pastorem zapraszają pary przygotowujące się do wejścia w związek małżeński, młode małżeństwa oraz tych, którzy napotkali na swojej drodze pewne trudności na cykl spotkań poświęconych rodzinie. Jeśli ty i twoja druga połowa chcecie wziąć udział w spotkaniu - wystarczy wysłać zgłoszenie na konto Muriel bądź Pastora.


 • CHCESZ BY TWOJE OGŁOSZENIE ZNALAZŁO SIĘ NA TABLICY?
  SKORZYSTAJ Z KODU W ZAMÓWIENIACH.  Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 5